Dlaczego kowboje boją się pancerników? Kto porywa dzieci w paragwajskiej dżungli? Czy przemytnicy narkotyków to mili ludzie i co to jest skóra z krowy, która skacze?

Paragwaj, ojczyzna yerba mate, kowbojów i korupcji. Na skutek największej wojny w dziejach Ameryki Południowej, o której nikt dziś nie słyszał, Paragwaj z pozycji potężnego i szybko rozwijającego się kraju stał się paṇstwem upadłym po dziś dzień. To miejsce pełne kontrastów, dzikiej natury i wysokich temperatur sprawiło, że nasz prelegent zamieszkał tam przez dłuższy czas.

Rafał Łazur, kierując się doświadczeniami swojego mentora, przejechał świat od Las Vegas aż po Krym, zgrał tysiąc talii kart, rozwalił kilka bryk, ale nie żałuje nic. 2 lata podroży i towarzyszący im splot wydarzeń doprowadziły go do paragwajskiej dżungli, gdzie spędził rok swojego życia, pracując jako kowboj, a później jako nauczyciel w miejscowej szkółce.

Posłuchajcie opowieści o kraju omijanym przez turystów, zwierzętach o ostrych pazurach i ludziach o wielkich sercach.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 5.06.2018 r.
w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
Wstęp wolny!

Nie może Was zabraknąć !

Zapraszamy!
TKN Wagabunda

Cze 5