KFG

„Krakowski Festiwal Górski” to współorganizowany przez TKN Wagabunda od 2003 roku największy festiwal górski w Polsce i jeden z największych w Europie odbywający się corocznie w pierwszy weekend grudnia. To ogromne przedsięwzięcie odbywające się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów gór. KFG to okazja do poznania polskiej oraz światowej czołówki wspinaczki i himalaizmu, obejrzenia niesamowitych filmów i finału Mistrzostw Polski w Boulderingu.  Poza panelami dyskusyjnymi, warsztatami oraz pokazem filmów freeride’owych,  na KFG ma również miejsce kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej .

Relacja z 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=H1OIfHx4nWs

W dniach 5-7 grudnia 2014 roku odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami 12. edycja tej unikatowej imprezy. W ciągu trzech dni w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy filmowe i multimedialne, prelekcje, dyskusje, zawody sportowe, interaktywne warsztaty, wykłady i wiele więcej!

Słowem prawdziwe święto gór, którego nie można przegapić!

Gru 5
61185_141972489178985_1143784_n

Przed nami 11. edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego, który odbędzie się w dniach od 6 do 8 grudnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. KFG to największy i zarazem jeden z najbardziej lubianych festiwali górskich w Polsce – prawdziwe święto  gór, którego nie można przegapić!
 
W ciągu trzech dni w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. Na festiwalowej scenie wystąpi światowa i polska czołówka himalaistów, wspinaczy wielkościanowych i sportowych. Będzie można usłyszeć opowieści o największych sukcesach minionego roku, ale także o tragicznym wymiarze, jakie niosą za sobą góry.

Gru 6