SLOT

SLOT Fest w Krakowie jest lokalną odsłoną SLOT Art Festivalu, tematycznie związaną z kulturą Wschodu. Powiązane ze sobą wydarzenia są organizowane przez Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych. Od 2011 roku TKN Wagabunda jest współorganizatorem  festiwalu w Krakowie. Do tej pory pomagaliśmy w organizacji m.in. 6. SLOT Fest NIEZŁY CYRK!, 7. SLOT Fest KAVKAZ, 8. SLOT Fest TOURcja, 9. SLOT Fest SALAM IRAN oraz 10. SLOT Fest KalejdoSLOT, którego jubileuszowa edycja odbyła się 26 i 27 października 2013 roku.

Relacja z 10. SLOT Fest w Krakowie:

https://www.youtube.com/watch?v=rn3gzRHng8s

kalejdoSLOT_plakatB2_maly

10. edycja SLOT Festu to mozaika spotkań z wieloma formami rozrywki i różnorodnymi kulturami. Będziemy wspólnie przemierzać szlaki podróżnicze, na które od dawna mieliśmy ochotę wkroczyć, kierując się nie tylko azymutem na Wschód. Obok stałych punktów znanych z naszej pięcioletniej Festowej przygody jak: slajdowiska, warsztaty, wykłady, przestrzeń gier, czajownia, sloTV czy kino, KalejdoSLOT zaprezentuje całkiem nowe wcielenie w postaci strefy miejskiej i laboratorium doświadczeo.

Dopada Cię jesienne przygnębienie i nuda? Przygotuj się, że na KalejdoSLOCie na pewno nie będzie na nie czasu! Ostatni weekend października wypełnimy kuglarskimi sztuczkami, filmowymi wrażeniami, kreatywnymi warsztatami, naukowymi inspiracjami oraz rozśpiewanymi koncertami – oczywiście granymi na żywo!

Jeśli masz ochotę odpocząć lub poznać nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą – po prostu przyjdź, poznajmy się! Na pewno nie zabraknie dla Ciebie filiżanki herbaty i kawałka dywanu w slotowej Czajowni. Jeżeli natomiast przewidujesz, że w pierwszym miesiącu nowego roku akademickiego będziesz mieć nieco wolnego czasu i jesteś gotów zainwestować go w tworzenie tej unikalnej inicjatywy – zapraszamy do naszej ekipy organizatorskiej. Przygarniemy każdą głowę kiełkującą pomysłami i parę rąk rwących się do pracy! Każdego chętnego do pomocy zarażamy pasją, energią i optymizmem, mamy także garść dobrych słów i nieskończenie wiele uśmiechów.

Paź 4