Monika Kulczyńska, studentka III roku Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Aktywna działaczka w organizacji kierowanej przez młodych ludzi- AIESEC oraz w projekcie Szlachetna Paczka. Miłośniczka kryminałów skandynawskich i podróży, wierna słuchaczka Radiowej Trójki i polskiego rocka. W wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi oraz chodzi po górach. Swoją przyszłość wiąże z organizacją różnego rodzaju eventów, konferencji. W najbliższej przyszłości planuje otworzyć własny start up. Mimo, że pochodzi z centralnej Polski, to jest bezgranicznie zakochana w Krakowie, bo jak sama mówi: „to miasto ma duszę”. Często powtarza, że jeśli nie uda jej się zrealizować życiowych planów to zostanie kierowcą taxówki albo pilotem rajdowym.

 

1

 

2

 

Do Indii postanowiła pojechać nie tylko w celach turystycznych. Głównym powodem dla którego się tam znalazła był wolontariat w jednej ze szkół w biedniejszej dzielnicy Mumbaju. Pomagała dzieciom wyrównać poziom wiedzy z matematyki, a także prowadziła zajęcia kulturalno-językowe. Duże miasto, ogromna liczba ludzi i deszcze monsunowe to tylko kilka wyzwań, z którymi musiała zmierzyć się na co dzień. Była to próba charakteru siły i wytrwałości. Już teraz wie, że było warto!

 

3

.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 28.02.2017r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

TKN Wagabunda

Lut 28