W lipcu zeszłego roku wyruszył z domu z 10 kg plecakiem wpodróż swojego życia. Początkowym celem było przejście Polski z domu w Będzinie do Zgorzelca, podróż autostopem przez Europę i przejście 800 km Hiszpanii szlakiem Camino de Santiago. W trakcie wyprawy jego plany uległy radykalnej zmianie. Finalnie pokonał całą drogę pieszo. W samotności przeszedł na nogach ponad 3000 km. Dotarł na wybrzeże Atlantyku po 100 dniach przygód i walki z samym sobą.
Chciałby podzielić się z Wami tym, co najbardziej go zaskoczyło oraz opowiedzieć jak do Camino można przygotować się samemu (nie koniecznie idąc aż z Polski)

unnamed

Wojciech – z wykształcenia inżynier, aktualnie z pasją studiujący marketing w Krakowie. Pewnego dnia porzucił swoje życie, spakował plecak i wyruszył w podróż. Prywatnie fan pieszych wędrówek, książek sci-fi, bajek i domowych racuszków z jabłkami 😉

 

df

dfss

fd

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 09.05.2017r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Wstęp wolny!


Zapraszamy!
TKN Wagabunda

 

Maj 9