https://www.instagram.com/automoyka_himchistka_kiev Instagram Блеск Zapraszamy na sladowisko, które poprowadzi Ewa Kardasińska.

https://www.facebook.com/KievBlesk/ Facebook Блеск Sesja zimowa zbliżała się wielkimi krokami. Była bodajże połowa stycznia. Próbując nie zasnąć nad stosem książek, z mojej półdrzemki wybudziła mnie wiadomość od kolegi: „Dostaliśmy info z uczelni o rocznym stypendium w Indonezji. Ja się nie wybieram, ale może Ciebie zainteresuje.”
Instagram Детейлинг click
Otworzyłam stronę Ambasady Indonezji i przejrzałam pobieżnie. Wydawało się ciekawe, ale Indonezja to nie moja bajka – pomyślałam i wróciłam do nauki na zbliżający się egzamin.
Dlatego słowem najlepiej określającym mój rok w Indonezji jest „przygodny”. Bo taki właśnie był – wynikający z przypadku, pełen nieprzewidzianych zdarzeń, zaskakujący, ale zarazem pełen przygód, nowych doświadczeń, ludzi i miejsc.
Mój świat stanął nagle do góry nogami, a ja musiałam jakoś przyjąć to na klatę i spróbować odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości, porzucając zarazem wszystko to co dotychczas było mi bliskie i znajome… Z jakim skutkiem? Wpadnijcie na slajdowisko i przekonajcie się czy warto rzucić wszystko i zamieszkać na drugim końcu świata! 😉

Facebook Автостудия Глянец 23795336_1863422760338538_2742322262536091517_n

Facebook Детейлинг Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 5.12. 2017r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
Wstęp wolny!

Instagram Автостудия Глянец Zapraszamy!
TKN Wagabunda

Gru 5