Poland Business Run Georgian Job to studencka wyprawa na Kaukaz trzema małymi Oplami Corsa.

Idea podróży inspirowana jest filmem Italian Job, w którym kluczowym elementem była ekscytująca ucieczka bohaterów trzema Mini Cooperami, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz zwrotności, świetnie radziły sobie z jazdą po wąskich, włoskich uliczkami.

Naszymi autami pokonaliśmy 9 państw, przepłynęliśmy promem Morze Czarne oraz poznaliśmy ogrom wspaniałych ludzi, w końcu docierając do naszego celu, niesamowitej Gruzji.
Tripersi

 

DSC03819

 

DSC04227

 
Slajdowiska poprowadzą:
Kamil Bąbel – pomysłodawca Tripersów. Wykorzystuje możliwości i inspiruje innych do ich wykorzystywania. Twórca internetowy, biegacz, podróżnik, młody przedsiębiorca i poszukiwacz przygód. Autor książki „Porzuć wygody, zacznij przygody”.Ulubiony bieg: wsteczny.

Grzesiek Górzyński – student III roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na UEKu. Fanatyk marketingu, optymalizacji i produktywności. Pasjonat podróży, YouTube’a oraz jeździectwa. Wątpliwej jakości maratończyk, fan filmów na podstawie komiksów Marvela, obecnie Food Ninja w startupie zajmującym się tzw. Ekonomią Współdzielenia.

Mateusz Banasik – Dzielny tłumacz na tripersowej wyprawie. Nie ma dla niego barier nie do złamania, ani języków nie do nauczenia. Porozmawia w języku, w którym nawet sam siebie nie rozumie, a mimo to się dogada! Autostopowicz z doświadczenia, psychoanalityk z zamiłowania. Aktualnie z pasją bada ludzi jako UX Researcher.

 

DSC04138.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 28.03.2017 r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny!

Zapraszamy!
TKN Wagabunda

Mar 28