Czy wiedziałeś/aś, że Białoruś zajmuje pierwsze miejsce na świecie w rankingu ilości służb mundurowych przypadających na jednego obywatela?
Nie? A to tylko jedna z wielu ciekawostek o kraju za Bugiem.

Podróż na Białoruś okazała się najlepszym przykładem pokazania nie-Europy w Europie. Kraj leżący tuż obok różni się bowiem od Polszy tak bardzo, że trudno go przyrównać do jakiegokolwiek innego. W czasie tej prezentacji posłuchacie o pomnikach Lenina zdobiących każde miasto, o wizie i milicji, o historii inaczej, o prawdziwych wsiach skrytych wśród pól kukurydzy, a także o naturze, zabytkach UNESCO i polskiej spuściźnie na Wschodzie. A wszystko to oczami podróżnika przyjętego niczym członek rodziny!

5
4

 

Marcin Mieszczak: student 5-go roku geologii, człowiek z duszą artysty: fotografuje i tworzy kostiumy. Podróże fascynowały go od zawsze, a swoją przygodę z nimi rozpoczął wraz ze studiami. Zazwyczaj podróżuje autostopem
a jego największe podróżnicze marzenie to przepłynięcie „na kciuka” Atlantyku.

 

5

 

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 24.10. 2017r. w sali nr 8 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
Wstęp wolny!

Zapraszamy!
TKN Wagabunda

Paź 24