Zapraszamy na prezentację, na której Łukasz opowie o swojej podróży z Kambodży przez Wietnam, Chiny, Mongolię, Rosję i Białoruś do Polski. Pokaże jak stopniowo zmieniał się krajobraz i klimat oraz ludzie i kultura.
Opowie o łączeniu pracy zdalnej, z podróżowaniem po Azji Południowo-Wschodniej, o tym jak posmakować Tybet, omijając chińską machinę turystyczną, dlaczego uważa Chiny za jeden z najlepszych krajów do autostopowania oraz czym (nie)różni się Panda od pluszowego misia. Pokaże jak wyglądają mongolskie stepy widziane z końskiego siodła oraz bezkresne syberyjskie przestrzenie w okolicach Bajkału, zamieszkane przez mało znany lud Buriatów.

q
Łukasz Stempek – student, podróżnik, aspirujący digital nomad (osoba pracująca zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi). Wielki miłośnik gór i wszystkiego co z nimi związane: wspinania, turystyki, narciarstwa skiturowego, ratownictwa. Twórca i autor na podroznawynos.pl.
1
a
e
f
s

 

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 23.05.2017r. w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Wstęp wolny!


Zapraszamy!
TKN Wagabunda

 
Maj 23